• English
 • Deutsch

Regulamin

 1. Gościniec "Re-max" prowadzi działalność w zakresie usług noclegowych.
 2. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez gości apartamentów zasad zawartych w niniejszym regulaminie.
 3. Należność za pobyt pobierana jest w dniu zakwaterowania, prosimy o dotrzymanie tego obowiązku, dlatego też goście apartamentów zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe.
 4. W apartamentach obowiązuje doba hotelowa od godz.13.30. w dniu przyjazdu, która kończy się do godz.10.00 w dniu wyjazdu.
 5. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy, oraz znajdujące się w nich rzeczy i mienie.
 6. Goście apartamentów przywożący ze sobą psa lub inne zwierzę domowe (należy uzgodnić z właścicielem obiektu) zobowiązany jest zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, dlatego też zwierzę powinno być prowadzone na smyczy i wyprowadzane do lasu. Pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane przez zwierzę ponosi jego właściciel.
 7. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za rzeczy i mienie pozostawione w pokojach noclegowych, oraz na terenie obiektu.
 8. Dzieci korzystające z placu zabaw, muszą być pod opieką osób dorosłych, za rzeczy i mienie zniszczone w trakcie ich zabaw odpowiadają opiekunowie.
 9. W apartamentach obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach od: 22.00 – 6.00 oraz zakaz palenia tytoniu.
 10. Goście apartamentów mogą przyjmować gości w wynajmowanym apartamencie tylko po uprzednim uzyskaniu zgody właściciela obiektu i w granicach czasowych określonych tą zgodą.
 11. Goście ponoszą pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia apartamentów, oraz urządzeń technicznych (w tym kluczy) powstałe z jego winy, czy winy osób odwiedzających. W momencie przekazania kluczy do apartamentu, są Państwo jego gospodarzami.
 12. W apartamentach obowiązuje zakaz używania wszelkich urządzeń elektrycznych, nie będących na wyposażeniu pokojów.
 13. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji. Jednocześnie informujemy, że w przypadku skrócenia pobytu po dokonaniu zameldowania nie dokonujemy zwrotów za niewykorzystane dni.
 14. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia apartamentów bez zwrotu jakichkolwiek kosztów.
 15. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas niezależnych, w tym przerwy w dostawie prądu, wody itp.
 16. Wpłata zadatku, rezerwacja oraz zakwaterowanie równoznaczne jest z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego regulaminu Gościniec "Re-Max".

Kontakt

Gościniec Re-Max
Bursztynowa 6B
72-330 Mrzeżyno
+48 603-407-401
Odwiedziło nas:
Darmowy licznik odwiedzin

Mrzeżyno

To piękna nadmorska miejscowość wypoczynkowa w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Trzebiatów. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim, u ujścia rzeki Regi. Tutaj wypoczniesz i nabierzeż sił na resztę roku.

Apartamenty

Nasze apartamenty to znakomita propozycja dla turystów wyjeżdżających nad polskie morze. Wysoki standard, bliskość morza i lasu oraz spokojna okolica sprawiają, że każdy miło spędzi urlop w naszym ośrodku.

© Gościniec Re-Max