Regulamin

Zapoznaj się z zasadami, które panują w naszym apartamentach
Powrót

1. Gościniec "Re-max" prowadzi działalność w zakresie usług noclegowych.

2. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez gości apartamentów zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

3. Należność za pobyt pobierana jest w dniu zakwaterowania, prosimy o dotrzymanie tego obowiązku, dlatego też goście apartamentów zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe.

4. W apartamentach obowiązuje doba hotelowa od godz.15-16.00. w dniu przyjazdu, która kończy się do godz.10.00 w dniu wyjazdu.

5. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych przez wynajmującego apartamenty. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy, oraz znajdujące się w nich rzeczy i mienie.

6. Goście apartamentów przywożący ze sobą psa lub inne zwierzę domowe (należy uzgodnić z właścicielem obiektu) zobowiązany jest zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, dlatego też zwierzę powinno być prowadzone na smyczy i wyprowadzane do lasu. Pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane przez zwierzę ponosi jego właściciel.

7. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za rzeczy i mienie pozostawione w pokojach noclegowych, oraz na terenie obiektu.

8. Dzieci korzystające z placu zabaw, muszą być pod opieką osób dorosłych, za rzeczy i mienie zniszczone w trakcie ich zabaw odpowiadają opiekunowie.

9. W apartamentach obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach od: 22.00 – 6.00 oraz zakaz palenia tytoniu.

10. Goście apartamentów mogą przyjmować swoich gości w wynajmowanym apartamencie tylko i wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody właściciela obiektu i w granicach czasowych określonych tą zgodą. W chwili obecniej - panującego koronawirusa wszelkie odwiedziny osób niebędących Gośćmi naszego obiektu są niedozwolone ( zalecenia Sanepidu).

11. Goście ponoszą pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia apartamentów, oraz urządzeń technicznych (w tym kluczy) powstałe z jego winy, czy winy osób odwiedzających. W momencie przekazania kluczy do apartamentu, są Państwo jego gospodarzami.

12. W apartamentach obowiązuje zakaz używania wszelkich urządzeń elektrycznych, nie będących na wyposażeniu pokojów.

13. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji na min. 60 dni przed planowanym przyjazdem Gości do apartamentu. Jednocześnie informujemy, że w przypadku skrócenia pobytu po dokonaniu zameldowania nie dokonujemy zwrotów za niewykorzystane dni.

14. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia apartamentów bez zwrotu jakichkolwiek kosztów.

15. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas niezależnych, w tym przerwy w dostawie prądu, wody itp.

16. Wpłata zadatku, rezerwacja oraz zakwaterowanie równoznaczne jest z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego regulaminu Gościniec "Re-Max".